AGM Lembaga Pengawas Kali Pertama 2020

January 11th, 2020

Tarikh: 6 Januari 2020

Masa: 11.00 pagi hingga 12.30 petang

Tempat: Bilik Pengawas

Pada 6 Januari 2020, mesyuarat pertama lembaga pengawas telah dilancarkan dengan berjayanya. Tepat pada pukul 11.00 pagi, mesyuarat telah dimulakan dengan pengenalan AJK lembaga pengawas 2020. Seterusnya, ketua pengawas dan timbalan ketua pengawas pula memberi taklimat tentang acara dan aktiviti yang akan dijalankan sepanjang tahun ini. Guru disiplin juga memberi nasihat dan galakan kepada para pengawas supaya bekerjasama menjayakan aktiviti yang akan dilancarkan sepanjang tahun .  Semoga prestasi pengawas akan meningkat dan disiplin sekolah dapat ditambah baik pada tahun 2020.

Ahli Jawantankuasa Lembaga Pengawas 2020

Ketua Pengawas                   : (F5) Teh Qi Xuan

Timbalan Ketua Pengawas: (F5) Loh Wei Ling

Penolong Ketua Pengawas: (F4) Kirsten Soo Yue Hng

: (F4) Lee Pei Qi

Setiausaha                            : (F5) Keng Jia Chi

: (F5) Lee Yan Lin

Penolong Setiausaha          : (F4) Lau Li Ling

: (F4) Vicky Tan

Bendahari                            : (F5) Celine Tan Jia Yun

Penolong Bendahari          : (F4) Tan En Chyi



Bahagian-bahagian
 :

Unit Pengurusan Salahlaku

Ketua                   :  (F5) Lee Zia Qian

Penolong Ketua :  (F4) Grace Yong Qi En

: (F3) Chen Wei Xuan

 

Unit Pengurusan Kehadiran

Ketua                   :  (F5) Khoh Jing Ying

Penolong Ketua :  (F4) Eleni Loh Yee Chern

: (F3) Lim Jin Ru

 

Unit Statistik

Ketua                   :  (F5) Lee Siew Wei

Penolong Ketua :  (F4) Yeong Wen Xuan

 

Unit  Pengurusan SPK

Ketua                    :  (F5) Angelena Huang Yin Wei

Penolong Ketua  :  (F4) Ph’ng Lebin

 

Unit Pengurusan Data

Ketua                   :  (F5) Koe Fang Ting

Penolong Ketua : (F4) Toh Fang Ling

: (F4) Siew Kae Wen

: (F3) Jesslyn Yeap Tze Ying

: (F3) Jeslyn Lee Jia Xin

: (F3) Lim Su Zhen

: (F3) Yuen Li Ying

 

Unit Kawad Kaki

Ketua                   :  (F5) Sammi Loh Ker Ying

Penolong Ketua :  (F4) Ooi Jing Er

 

Unit Kebersihan dan Keceriaan

Ketua                   :  (F5) Grace Lee Jia Yinn

Penolong Ketua :  (F4) Ng Ai Ling

 

Unit Disiplin

Ketua                   :   (F5) Elizabeth Goh Hooi Yang

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

This site is protected by Comment SPAM Wiper.