Archive for the 'AGM' Category

AGM Lembaga Pengawas Kali Pertama 2020

January 11th, 2020

Tarikh: 6 Januari 2020

Masa: 11.00 pagi hingga 12.30 petang

Tempat: Bilik Pengawas

Pada 6 Januari 2020, mesyuarat pertama lembaga pengawas telah dilancarkan dengan berjayanya. Tepat pada pukul 11.00 pagi, mesyuarat telah dimulakan dengan pengenalan AJK lembaga pengawas 2020. Seterusnya, ketua pengawas dan timbalan ketua pengawas pula memberi taklimat tentang acara dan aktiviti yang akan dijalankan sepanjang tahun ini. Guru disiplin juga memberi nasihat dan galakan kepada para pengawas supaya bekerjasama menjayakan aktiviti yang akan dilancarkan sepanjang tahun .  Semoga prestasi pengawas akan meningkat dan disiplin sekolah dapat ditambah baik pada tahun 2020.

Ahli Jawantankuasa Lembaga Pengawas 2020

Ketua Pengawas                   : (F5) Teh Qi Xuan

Timbalan Ketua Pengawas: (F5) Loh Wei Ling

Penolong Ketua Pengawas: (F4) Kirsten Soo Yue Hng

: (F4) Lee Pei Qi

Setiausaha                            : (F5) Keng Jia Chi

: (F5) Lee Yan Lin

Penolong Setiausaha          : (F4) Lau Li Ling

: (F4) Vicky Tan

Bendahari                            : (F5) Celine Tan Jia Yun

Penolong Bendahari          : (F4) Tan En Chyi



Bahagian-bahagian
 :

Unit Pengurusan Salahlaku

Ketua                   :  (F5) Lee Zia Qian

Penolong Ketua :  (F4) Grace Yong Qi En

: (F3) Chen Wei Xuan

 

Unit Pengurusan Kehadiran

Ketua                   :  (F5) Khoh Jing Ying

Penolong Ketua :  (F4) Eleni Loh Yee Chern

: (F3) Lim Jin Ru

 

Unit Statistik

Ketua                   :  (F5) Lee Siew Wei

Penolong Ketua :  (F4) Yeong Wen Xuan

 

Unit  Pengurusan SPK

Ketua                    :  (F5) Angelena Huang Yin Wei

Penolong Ketua  :  (F4) Ph’ng Lebin

 

Unit Pengurusan Data

Ketua                   :  (F5) Koe Fang Ting

Penolong Ketua : (F4) Toh Fang Ling

: (F4) Siew Kae Wen

: (F3) Jesslyn Yeap Tze Ying

: (F3) Jeslyn Lee Jia Xin

: (F3) Lim Su Zhen

: (F3) Yuen Li Ying

 

Unit Kawad Kaki

Ketua                   :  (F5) Sammi Loh Ker Ying

Penolong Ketua :  (F4) Ooi Jing Er

 

Unit Kebersihan dan Keceriaan

Ketua                   :  (F5) Grace Lee Jia Yinn

Penolong Ketua :  (F4) Ng Ai Ling

 

Unit Disiplin

Ketua                   :   (F5) Elizabeth Goh Hooi Yang

AGM Lembaga Pengawas Kali Kedua

August 8th, 2019

Tarikh: 8 Julai 2019

Masa: 8.00 pagi hingga 10.30 pagi

Tempat: Dewan Sekolah

Pada 8 Julai 2019, mesyuarat kedua lembaga pengawas telah dilancarkan dengan berjayanya. Tepat pada pukul 8.3o pagi, mesyuarat telah dimulakan dengan ucapan guru besar, penolong kanan guru besar dan guru disiplin. Justeru, timbalan ketua pengawas pula memberi taklimat tentang acara dan aktiviti yang akan dijalankan sepanjang tahun ini. Penolong kanan guru besar, Cik Ong juga memberi galakan kepada para pengawas supaya bekerjasama menjayakan aktiviti yang akan dilancarkan sepanjang tahun dan semoga pengundian dilaksanakan secara adil. Para guru disiplin dan pengawas mengundi dengan adil dan saksama. Mesyuarat telah bertamat pada pukul 10.30a.m. Terima kasih kepada para pengawas yang telah menghadiri.

Ahli Jawatankuasa Lembaga Pengawas 2019/2020

 

Guru Penasihat :

Pn. Choo Phaik Hoon

Cik. Eng Fang Fang

Pn. Julie Ong

Pn. Yap Kok Fen

Pn. Tan Mei Ching

Pn. Cheah Phaik Hoon

Cik Cheah Gaik Im

Pn. Goh Poh Cheng

Pn.  Adeline Then Sze Sze

Timbalan Ketua Pengawas : (F4) Loh Wei Ling

: (F4) Teh Qi Xuan

Penolong Ketua Pengawas : (F3) Kirsten Soo Yue Hng

: (F3) Tan Xin Wei

Setiausaha                             : (F4) Keng Jia Chi

: (F4) Lee Yan Lin

Penolong Setiausaha           : (F3) Vicky Tan

: (F3) Lee Pei Qi

Bendahari                              : (F4) Celine Tan Jia Yun

Penolong Bendahari            : (F3) Tan En Chyi



Bahagian-bahagian
 :

Unit Pengurusan Salahlaku

Ketua                   :  (F4) Lee Zia Qian

Penolong Ketua :  (F3) Lau Li Ling

 

Unit Pengurusan Kehadiran

Ketua                   :  (F4) Khoh Jing Ying

Penolong Ketua :  (F3) Eleni Loh Yi Chern

 

Unit Statistik

Ketua                   :  (F4) Lee Siew Wei

Penolong Ketua :  (F3) Grace Yong Qi En

 

Unit  Pengurusan SPK

Ketua                    :  (F4) Angelena Huang Yin Wei

Penolong Ketua :  (F3) Ph’ng Lebin

 

Unit Pengurusan Data

Ketua                    :  (F4) Koe Fang Ting

Penolong Ketua   :(F3) Toh Fang Ling

:(F3)Siew Kae Wen

 

Unit Kawad Kaki

Ketua                   :  (F4) Sammi Loh Ker Ying

Penolong Ketua:   (F3) Ooi Jing Er

 

Unit Kebersihan dan Keceriaan

Ketua                   :  (F4) Grace Lee Jia Yinn

Penolong Ketua:   (F3) Ng Ai Ling

 

Unit Disiplin

Ketua                   :   (F4) Elizabeth Goh Hooi Yang

 

Penolong Ketua bagi pengawas Tingkatan 2 :

  1. Chen Wei Xuan
  2. Jeslyn Lee Jia Xin
  3. Jesslyn Yeap Tze Ying
  4. Lim Jin Ru
  5. Lim Su Zhen
  6. Yuen Li Ying

Pengetua, Cik Chong Fook Yu sedang memberikan ucapan kepada pengawas.

 

 

Mesyuarat Kali Pertama 2019

January 26th, 2019

Tarikh: 5 Januari 2019

Masa: 8.00 pagi hingga 11.00 pagi

Tempat: Bilik Pengawas

Pada 5 Januari 2019, mesyuarat pertama lembaga pengawas telah dilancarkan dengan berjayanya. Tepat pada pukul 8.0o pagi, mesyuarat telah dimulakan dengan pengenalan AJK lembaga pengawas 2019. Justeru, ketua pengawas dan timbalan ketua pengawas pula memberi taklimat tentang acara dan aktiviti yang akan dijalankan sepanjang tahun ini. Guru disiplin juga memberi galakan kepada para pengawas supaya bekerjasama menjayakan aktiviti yang akan dilancarkan sepanjang tahun .  Semoga prestasi pengawas akan meningkat dan disiplin sekolah akan bertambah baik pada tahun 2018.

Ahli Jawantankuasa Lembaga Pengawas 2019

Ketua Pengawas                  : (F5) Gan Shing Ning

Timbalan Ketua Pengawas: (F5) Por Xiao Juin

Penolong Ketua Pengawas : (F4) Loh Wei Ling

: (F4) Teh Qi Xuan

Setiausaha                             : (F5) Ooi Siu Pei

: (F5) Poh Shu En

Penolong Setiausaha           : (F4) Keng Jia Chi

: (F4) Lee Yan Lin

Bendahari                              : (F5) Christina Yeoh Zi Yi

Penolong Bendahari            : (F4) Celine Tan Jia Yun



Bahagian-bahagian
 :

Unit Pengurusan Salahlaku

Ketua                   :  (F5) Felicia Cheng Jun Yee

Penolong Ketua :  (F4) Lee Zia Qian

(F3) Kirsten Soo Yue Hng

 

Unit Pengurusan Kehadiran

Ketua                   :  (F5) Lam Yi Wen

Penolong Ketua :  (F4) Khoh Jing Ying

(F3) Lee Pei Qi

 

Unit Statistik

Ketua                   :  (F5) Phi Yi Ting

Penolong Ketua :  (F4) Lee Siew Wei

(F3) Grace Yong Qi En

 

Unit  Pengurusan SPK

Ketua                    :  (F5) Lim Yen Theng

Penolong Ketua :  (F4) Angelena Huang Yin Wei

(F3) Ph’ng Lebin

 

Unit Pengurusan Data

Ketua                    :  (F5) Kelly Chan Yun Jie

(F5) Rebecca Tan Sze Chern

Penolong Ketua   :(F4) Koe Fang Ting

(F3) Tan En Chyi

 

Unit Kawad Kaki

Ketua                   :  (F5) Chloe Ch’ng Pey En

Penolong Ketua:   (F4) Sammi Loh Ker Ying

 

Unit Kebersihan dan Keceriaan

Ketua                   :  (F5) Neoh Ying Rui

Penolong Ketua:   (F4) Grace Lee Jia Yinn

(F3) Ooi Jing Er

 

Unit Disiplin

Ketua                   :   (F5) Mah Pei Nee

Penolong Ketua:   (F4) Elizabeth Goh Hooi Yang

Ketua pengawas dan timbalan ketua pengawas sedang memperkenalkan ahli jawantankuasa bagi tahun 2019.

 

Ketua guru disiplin, Pn Choo Phaik Hoon memberikan galakan kepada para pengawas.

 

Ketua guru disiplin, Pn. Choo Phaik Hoon sedang mengajar para pengawas cara menyemak rambut murid dengan betul di bawah demonstrasi timbalan ketua pengawas.

AGM Lembaga Pengawas Kali Kedua

July 16th, 2018

Pada 7 Julai 2018, mesyuarat kedua lembaga pengawas telah dilancarkan dengan berjayanya. Tepat pada pukul 9.oo pagi, mesyuarat telah dimulakan dengan pengenalan AJK lembaga pengawas 2018/2019. Justeru, Pn. Choo telah memberi ucapan kepada para pengawas dan menggalakkan pengawas supaya mengamalkan sikap keadilan dalam semua tugas yang dijalankan. Para guru disiplin dan pengawas mengundi dengan adil dan saksama.Mesyuarat telah bertamat pada pukul 10.45a.m. Terima kasih kepada para pengawas yang hadir.

Berikut merupakan Senarai Ahli Jawatankuasa Lembaga Pengawas 2018/2019:

Ahli Jawatankuasa Lembaga Pengawas 2018/2019

 

Guru Penasihat :

Pn. Choo Phaik Hoon

Pn. Sew Lee Chuen

Cik. Cheah Gaik Im

Pn. Eng Fang Fang

Cik Chan Phaik Ying

Pn. Julie Ong

Pn. Yap Kok Fen

Pn. Tan Mei Ching

Pn. Cheah Phaik Hoon

Pn. Oo Ewe Sim

Timbalan Ketua Pengawas : (F4) Gan Shing Ning

: (F4) Por Xiao Juin

Penolong Ketua Pengawas : (F3) Loh Wei Ling

: (F3) Teh Qi Xuan

Setiausaha                             : (F4) Ooi Siu Pei

: (F4) Poh Shu En

Penolong Setiausaha           : (F3) Keng Jia Chi

: (F3) Lee Yan Lin

Bendahari                              : (F4) Christina Yeoh Zi Yi

Penolong Bendahari            : (F3) Celine Tan Jia Yun



Bahagian-bahagian
:

Unit Pengurusan Salahlaku

Ketua                   :  (F4) Felicia Cheng Jun Yee

Penolong Ketua :  (F3) Lee Zia Qian

 

Unit Pengurusan Kehadiran

Ketua                   :  (F4) Lim Yee Suen

Penolong Ketua :  (F3) Khoh Jing Ying

 

Unit Merit / Demerit

Ketua                 :  (F4) Rebecca Tan Sze Chern

 

Unit Statistik

Ketua                   :  (F4) Phi Yi Ting

Penolong Ketua :  (F3) Lee Siew Wei

 

Unit  Pengurusan SPK

Ketua                    :  (F4) Lim Yen Theng

Penolong Ketua :  (F3) Angelena Huang Yin Wei

 

Unit Pengurusan Data

Ketua                    :  (F4) Kelly Chan Yun Jie

(F4) Lim Yee Xin

Penolong Ketua   :(F3) Koe Fang Ting

 

Unit Kawad Kaki

Ketua                   :  (F4) Chloe Ch’ng Pey En

Penolong Ketua:   (F3) Sammi Loh Ker Ying

 

Unit Kebersihan dan Keceriaan

Ketua                   :  (F4) Neoh Ying Rui

Penolong Ketua:   (F3) Grace Lee Jia Yinn

 

Unit Disiplin

Ketua                   :   (F4) Mah Pei Nee

Penolong Ketua:   (F3) Elizabeth Goh Hooi Yang

 

Penolong Ketua bagi pengawas Tingkatan 2 :

  1. Grace Yong Qi En
  2. Kirsten Soo Yue Hng
  3. Lee Pei Qi
  4. Ooi Jing Er
  5. Ph’ng Lebin
  6. Tan En Chyi

Para pengawas yang sedang menunggu AGM lembaga pengawas kali kedua untuk bermula dengan sabar.

Mesyuarat Kali Pertama 2018

January 19th, 2018

Pada 13 Januari 2018, mesyuarat pertama lembaga pengawas telah dilancarkan dengan berjayanya. Tepat pada pukul 8.0o pagi, mesyuarat telah dimulakan dengan pengenalan AJK lembaga pengawas 2018. Justeru, ketua pengawas dan timbalan ketua pengawas pula memberi taklimat tentang acara dan aktiviti yang akan dijalankan sepanjang tahun ini. Guru disiplin juga memberi galakan kepada para pengawas supaya bekerjasama menjayakan aktiviti yang akan dilancarkan sepanjang tahun . Para guru disiplin dan pengawas juga berbincang tentang perkara yang berkaitan dengan pemeriksaan kejutan . Semoga prestasi pengawas akan meningkat dan disiplin sekolah akan bertambah baik pada tahun 2018.

Ahli Jawatankuasa Lembaga Pengawas 2018

Ketua Pengawas                              :    (F5) Quah Hang Zean

Timbalan Ketua Pengawas            :    (F5) Wong Yu Qing

Penolong Ketua Pengawas            :    (F4) Gan Shing Ning

(F4)  Por Xiao Juin

Setiausaha                                       :     (F5) Lee Zoe Jean

(F5) Lee Zu Jun

Penolong Setiausaha                    :     (F4) Ooi Siu Pei

(F4) Poh Shu En

Bendahari                                       :     (F5) Diane Hong Ke Xin

Penolong Bendahari                     :      (F4) Christina Yeoh Zi Yi

 

Bahagian-bahagian :

Unit Pengurusan Salahlaku

Ketua                    : (F5) Tan Rou Ying

Penolong Ketua : (F4) Felicia Cheng Jun Yee

: (F3) Loh Wei Ling

 

Unit Pengurusan Kehadiran

Ketua                    : (F5)Tang Jia Xin

Penolong Ketua : (F4) Lim Yee Suen

: (F3)Teh Qi Xuan

 

Unit Merit / Demerit

Ketua                  : (F5) Ng Ai Ting

Penolong Ketua: (F4) Rebecca Tan Sze Chern

 

Unit Statistik

Ketua                  : (F5)  Eilis Ooi Zi Yu

Penolong Ketua: (F4) Phi Yi Ting

: (F3) Keng Jia Chi

 

Unit  Pengurusan SPK

Ketua                  : (F5) Lee Hui Ying

Penolong Ketua: (F4) Lim Yen Theng

(F3) Celine Tan Jia Yun

Unit Pengurusan Data

Ketua                     : (F5) Venessa Ong Wei Qi

Penolong Ketua   :(F4) Lim Yee Xin

(F4) Kelly Chan Yun Jie

(F3) Koe Fang Ting

 

Unit Kawad Kaki

Ketua                  :  (F5) Goh Yi Jane

Penolong Ketua: (F4) Chloe Ch’ng Pey En

 

Unit Kebersihan dan Keceriaan

Ketua                   : (F5) Lim Xin You

Penolong Ketua: (F4) Neoh Ying Rui

(F3) Elizabeth Goh Hooi Yang

 

Unit Disiplin

Ketua                   :(F5) Teoh Yoong Shuen

Penolong Ketua: (F4) Mah Pei Nee

Ketua guru disiplin, Pn Choo Phaik Hoon memberikan galakan kepada para pengawas.

Guru disiplin dan pengawas sedang berbincang tentang perkara yang berkaitan dengan pemeriksaan kejutan .

 

AGM Lembaga Pengawas Kali Kedua

July 14th, 2017

Pada 7 Julai 2017, mesyuarat kedua lembaga pengawas telah dilancarkan dengan berjayanya. Tepat pada pukul 9.oo pagi, mesyuarat telah dimulakan dengan pengenalan AJK lembaga pengawas 2017/2018. Justeru, Ms Ong telah memberi ucapan kepada para pengawas dan menggalakkan pengawas supaya mengamalkan sikap keadilan dalam pengundian ahli jawatankuasa. Para guru disiplin dan pengawas mengundi dengan adil dan saksama.Mesyuarat telah bertamat pada pukul 10.45a.m. Terima kasih kepada para pengawas yang hadir.

Berikut merupakan Senarai Ahli Jawatankuasa Lembaga Pengawas 2017/2018:

Guru Penasihat :               Pn. Choo Phaik Hoon

Pn. Sew Lee Chuen

Cik. Cheah Gaik Im

Pn. Eng Fang Fang

Cik Chan Phaik Ying

Pn. Julie Ong

Pn. Yap Kok Fen

Pn. Tan Mei Ching

Pn. Cheah Phaik Hoon

Pn. Loo Yook Moi

 

Timbalan Ketua Pengawas           :               (F4) Quah Hang Zean (F4)Wong Yu Qing

Penolong Ketua Pengawas          :               (F3)Gan Shing Ning  (F3)  Por Xiao Juin

Setiausaha          :               (F4) Lee Zoe Jean (F4)Lee Zu Jun

Penolong Setiausaha      :        (F3)Ooi Siu Pei (F3) Poh Shu En

Bendahari           :               (F4) Diane Hong Ke Xin

Penolong Bendahari       :               (F3) Christina Yeoh Zi Yi

 

Bahagian-bahagian :

Unit Pengurusan Salahlaku

Ketua    :               (F4) Tan Rou Ying

Penolong Ketua : (F3) Felicia Cheng Jun Yee

 

Unit Pengurusan Kehadiran

Ketua    :               (F4)Tang Jia Xin

Penolong Ketua : (F3) Lim Yee Suen

 

Unit Merit / Demerit

Ketua    :               (F4) Ng Ai Ting

Penolong Ketua: (F3) Rebecca Tan Sze Chern

 

Unit Statistik

Ketua    :               (F4)  Eilis Ooi Zi Yu

Penolong Ketua: (F3) Grace Lau Yong En

 

Unit  Pengurusan SPK

Ketua    :               (F4) Lee Hui Ying

Penolong Ketua: (F3) Lim Yen Theng

 

Unit Pengurusan Data

Ketua    :               (F4) Venessa Ong Wei Qi

Penolong Ketua   :(F3) Lim Yee Xin

(F3) Kelly Chan Yun Jie

 

Unit Kawad Kaki

Ketua    :               (F4) Goh Yi Jane

Penolong Ketua: (F3) Chloe Ch’ng Pey En

 

Unit Kebersihan dan Keceriaan

Ketua    :               (F4) Lim Xin You

Penolong Ketua: (F3) Neoh Ying Rui

 

Unit Disiplin

Ketua        :   (F4) Teoh Yoong Shuen

Penolong Ketua: (F3) Mah Pei Nee

 

Penolong Ketua bagi pengawas Tingkatan 2 :

  1. Loh Wei Ling
  2. Koe Fang Ting
  3. Teh Qi Xuan
  4. Celine Tan Jia Yun
  5. Keng Jia Chi
  6. Elizabeth Goh Hooi Yang

    Ms Ong sedang memberi ucapan kepada pengawas.

 

Ahli Jawatankuasa Lembaga Pengawas 2017

March 27th, 2017

Ketua pengawas:

(F6) Chin Jia Chyi

Penolong Setiausaha:

(F4) Lee Zoe Jean

(F4) Lee Zu Jun

Timbalan Ketua Pengawas:

(F5) Phang Qi Yan

(F5) Soon Ching Wen

Bendahari:

(F5) Yap Shan Yi

 

Penolong Ketua Pengawas :

(F4) Quah Hang Zean

(F4) Wong Yu Qing

 Penolong Bendahari:

(F4) Diane Hong Ke Xin

Setiausaha:

(F6) Lee Jia Xian

(F5) Amelia Tan Sze Yin

(F5) Lee Jia Ying

 

Bahagian-Bahagian

Unit Pengurusan Kehadiran

Ketua:

(F5) Tan Shu Han

Penolong Ketua :

(F4) Tang Jia Xin

(F3) Por Xiao Juin

 

Unit  Pengurusan SPK

Ketua:

(F5) Audrey Oo Shu Nee

Penolong Ketua:

(F4) Lee Hui Ying

(F3) Gan Shing Ning

Unit Merit / Demerit

Ketua:

(F5) Khor Yong Xin

Penolong Ketua: (F4) Ng Ai Ting

: (F3) Chloe Ch’ng Pey En

Unit Kawad Kaki

Ketua :

(F5) Wong Yi Qing

Penolong Ketua:

(F4) Goh Yi Jane

Unit Statistik

Ketua:

(F5) Thor Ching Chyi

Penolong Ketua:

(F4) Eilis Ooi Zi Yu

(F3) Rebecca Tan  Sze Chern

Unit Kebersihan dan Keceriaan

Ketua :

(F5) Sylvia Chong Kai Ling

Penolong Ketua:

(F4) Lim Xin You

(F3) Poh Shu Ern

Unit Pengurusan Salahlaku

Ketua:

(F5) Carine Ong Wei Fang

Penolong Ketua:

(F4) Tan Rou Ying

(F3) Felicia Cheng Jun Yee

Unit Pengurusan Data

Ketua:

(F5) Eunice Leong Zhu Ern

Penolong Ketua:

(F4) Venessa Ong Wei Qi

(F3) Christina Yeoh Zi Yi

Unit Disiplin  
Ketua:(F5) Ooi Jia Min

Penolong Ketua:

(F4) Teoh Yoong Shuen

 

AGM Lembaga Pengawas Kali Kedua

July 18th, 2016

ada 7 Julai 2016, mesyuarat kedua lembaga pengawas telah dilancarkan dengan berjayanya. Tepat pada pukul 9.oo pagi, mesyuarat telah dimulakan dengan pengenalan AJK lembaga pengawas 2016/2017. Justeru, Cik Chong telahmemberi ucapan kepada para pengawas dan menggalakkan pengawas supaya mengamalkan sikap keadilan dalam pengundian ahli jawatankuasa. Para guru disiplin dan pengawas mengundi dengan adil dan saksama.Mesyuarat telah bertamat pada pukul 10.45a.m..Terima kaisih kepada para pengawas yang hadir.

Berikut merupakan Senarai Ahli Jawatankuasa Lembaga Pengawas 2016/2017:

Guru Penasihat : Pn. Choo Phaik Hoon
Pn. Sew Lee Chuen
Cik. Cheah Gaik Im
Pn. Tan Chuai Kin
Pn. Eng Fang Fang
Cik Chan Phaik Ying
Pn. Julie Ong
Pn. Yap Kok Fen
Pn. Tan Mei Ching
Pn. Cheah Phaik Hoon

 

Timbalan Ketua Pengawas : (F4) Phang Qi Yan(F4) Soon Ching Wen
Penolong Ketua Pengawas : (F3) Quah Hang Zean(F3) Wong Yu Qing
Setiausaha :  (F4) Amelia Tan Sze Yin(F4) Lee Jia Ying
Penolong Setiausaha : (F3) Lee Zoe Jean(F3) Lee Zu Jun
Bendahari :  (F4) Yap Shan Yi
Penolong Bendahari : (F3) Diane Hong Ke Xin 

 

 

Bahagian-bahagian :

Unit Pengurusan Salahlaku

Ketua : (F4) Carine Ong Wei Fang
Penolong Ketua : (F3) Tan Rou Ying

 

Unit Pengurusan Kehadiran

Ketua : (F4) Tan Shu Han
                                                                     Penolong Ketua : (F3) Tang Jia Xin 

Unit Merit / Demerit

Ketua : (F4) Khor Yong Xin

 

Unit Statistik

Ketua : (F4) Thor Ching Chyi
Penolong Ketua: (F3) Lee Hui Ying

 

Unit  Pengurusan SPK

Ketua : (F4) Audrey Oo Shu Nee

 

Unit Pengurusan Data

Ketua : (F4) Eunice Leong Zhu Ern
Penolong Ketua : (F3) Venessa Ong Wei Qi

 

Unit Kawad Kaki

Ketua : (F4) Wong Yi Qing
Penolong Ketua: (F3) Goh Yi Jane

Unit Kebersihan dan Keceriaan

Ketua : (F4) Sylvia Chong Kai Ling

Unit Disiplin

Ketua        :   (F4) Ooi Jia Min

 

Penolong Ketua bagi pengawas Tingkatan 2 :

1. Chloe Ch’ng Pey En
2. Christina Yeoh Zi Yi
3. Felicia Cheng Jun Yee
4. Gan Shing Ning
5. Poh Shu En
6. Por Xiao Juin
7. Rebecca Tan Sze Chern

 

13709659_1202477756449608_394647479_o

Cik Chong Sedang memberi ucapan kepada pengawas.

Mesyuarat Kali Pertama 2016

January 9th, 2016

Pada 9 Januari 2016, mesyuarat pertama lembaga pengawas telah dilancarkan dengan berjayanya. Tepat pada pukul 9.oo pagi, mesyuarat telah dimulakan dengan pengenalan AJK lembaga pengawas 2016. Justeru, ketua pengawas dan timbalan ketua pengawas pula memberi taklimat tentang acara dan aktiviti yang akan dijalankan sepanjang tahun ini. Guru disiplin juga memberi galakan kepada para pengawas supaya bekerjasama menjayakan aktiviti yang akan dilancarkan sepanjang tahun . Para guru disiplin dan pengawas juga berbincang tentang perkara yang berkaitan dengan pemeriksaan kejutan . Semoga prestasi pengawas akan meningkat dan disiplin sekolah akan bertambah baik pada tahun 2015.

Ahli Jawatankuasa Lembaga Pengawas 2016

Ketua Pengawas : (F6) Jiraporn Sae-Yap
Timbalan Ketua Pengawas : (F5) Megan Soo Yee Chien

(F5) Yeap Si Xin

Penolong Ketua Pengawas : (F4) Phang Qi Yan

(F4) Soon Ching Wen

Setiausaha : (F6) Lim Ruo Xuen

(F5) Chiam Yee Yun

(F5) Lee Ching Ching

Penolong Setiausaha : (F4) Amelia Tan Sze Yin

(F4) Lee Jia Ying

Bendahari : (F6) Ho Zhi Xian

(F5) Lim Le Shin

Penolong Bendahari : (F4) Yap Shan Yi

 

Bahagian-bahagian :

Unit Pengurusan Kehadiran

Ketua : (F5) Loh Xiu Ying
Penolong Ketua : (F4) Tan Shu Han

(F3) Lee Zu Jun

 

Unit Pengurusan SPK

Ketua : (F5) Ong Xiao Jing
Penolong Ketua : (F4) Audrey Oo Shu Nee

(F3) Diane Hong Ke Xin

 

Unit Statistik

Ketua : (F5) Soh Ter Syuen
Penolong Ketua : (F4) Thor Ching Chyi

(F3)Lee Zoe Jean

 

Unit Merit / Demerit

Ketua : (F5) Chew Khe Ying
Penolong Ketua : (F4) Khor Yong Xin

(F3)Lee Hui Ying

 

Unit Pengurusan Data

Ketua : (F4) Agnes Tan Xin Jie
Penolong Ketua : (F3) Eunice Leong Zhu Ern

 

Unit Kawad Kaki

Ketua : (F5) Christine Choong
Penolong Ketua : (F4) Wong Yi Qing

 

Unit Kebersihan dan Keceriaan

Ketua : (F5) Cheah Chenxi
Penolong Ketua : (F4) Sylvia Chong Kai Ling

 

Unit Disiplin

Ketua                         :   (F5)Emelynn Toh

Penolong Ketua    :   (F4) Ooi Jia Min

AGM Kedua Lembaga Pengawas 2015

July 19th, 2015

AGM Kedua Lembaga Pengawas 2015 telah diadakan di dewan sekolah pada 15 Julai 2015 dari 10.00pagi hingga 11.50 pagi.

agm

Cik Ng sedang memberi ucapan dan nasihat kepada para pengawas supaya mereka mendapat prestasi yang baik dalam bidang akademik dan bidang kokurikulum.

agm1

Cik Ong sedang memberi ucapan dan galakkan kepada para pengawas.

 

Berikut merupakan senarai ahli jawatankuasa untuk tahun 2015/2016 :

Ketua Pengawas               : (F6)Jiraporn Sae-Yap 叶丽英
Timbalan Ketua Pengawas : (F4) Megan Soo Yee Chien苏怡倩
(F4) Yeap Si Xin叶思欣
Penolong Ketua Pengawas : (F3) Phang Qi Yan彭齐彦
(F3) Soon Ching Wen孙靖雯
Setiausaha                       : (F6) Lim Ruo Xuen林若萱
(F4) Chiam Yee Yun詹宜昀
(F4) Lee Ching Ching李净菁
Penolong Setiausaha         : (F3) Amelia Tan Sze Yin陈思吟
(F3) Lee Jia Ying李佳颖
Bendahari                        : (F6) Ho Zhi Xian何芷旋
(F4) Lim Le Shin林禄欣
Penolong Bendahari         : (F3)  Yap Shan Yi叶善怡

 

Bahagian-Bahagian: 

Unit Pengurusan Kehadiran

Ketua               : (F4) Loh Xiu Ying刘琇莹

Penolong Ketua : (F3) Tan Shu Han陈舒涵

 

Unit Pengurusan Salahlaku

Ketua               : (F4)  Lau Jin Mei刘谨玫

Penolong Ketua : (F3) Carine Ong Wei Fang汪蔚淓

 

Unit Pengurusan SPK

Ketua               : (F4) Ong Xiao Jing王筱晶

Penolong Ketua : (F3)Audrey Oo Shu Nee余舒霓

 

Unit Disiplin / Statistik

Ketua               : (F4) Soh Ter Syuen苏德暄

Penolong Ketua : (F3) Thor Ching Chyi涂均琪

 

Unit Merit / Demerit

Ketua              : (F4) Chew Khe Ying周珂莹

Penolong Ketua : (F3)Khor Yong Xin许咏欣

 

Unit Pengurusan Data

Ketua              : (F4) Agnes Tan Xin Jie陈欣洁

Penolong Ketua : (F3)Eunice Leong Zhu Ern梁主恩

 

Unit Kawad Kaki

Ketua               : (F4) Christine Choong Sze Min钟诗敏

Penolong Ketua : (F3)Wong Yi Qing黄伊晴

 

Unit Kebersihan

Ketua              : (F4) Cheah Chenxi谢晨曦

Penolong Ketua : (F3) Sylvia Chong Kai Ling张恺凌

 

Unit Keceriaan

Ketua               : (F4) Emelynn Toh Yee Lyn杜育琳

Penolong Ketua : (F3) Ooi Jia Min黄佳敏

 

Penolong Ketua bagi pengawas Tingkatan 2 :

  1. Diane Hong Ke Xin方可欣
  2. Lee Hui Ying李慧盈
  3. Lee Zoe Jean李卓瑾
  4. Lee Zu Jun李祖均
  5. Quah Hang Zean柯涵钤
  6. Wong Yu Qing黄渝晴

Next »

This site is protected by Comment SPAM Wiper.