Archive for the 'Senarai Nama Ahli Jawatankuasa' Category

Ahli Jawatankuasa Lembaga Pengawas 2013/2014

January 4th, 2014

Pasukan Perkhidmatan : Lembaga Pengawas Sekolah

Guru-guru Disiplin :

Sesi Pagi :

Sesi Petang :

Pn. Chu Kim Yeap

Pn. Choo Phaik Hoon

Cik Cheah Gaik Im

Pn. Chin Shyng Hooi

Cik Pow Lai Mei

Pn. Julie Ong

Pn. Sew Lee Chuen

Pn. Tan Mei Ching

Cik Foo Soon Yen

Cik. Cheah Phaik Hoon

Jawatankuasa

Nama

姓名

No. Sek

Ting.

Ketua Pengawas Tang Kar Huey

董佳慧

08072

U6SB

Timbalan Ketua Pengawas Gan Evelyn

颜依琳

10079

S5B

  Ong Jo Xing

王以昕

10160

S5A

Penolong Ketua Pengawas Png Qi Luo

方祈络

11058

S4A

  Teh Ru En

郑如恩

11032

S4A

Setiausaha Ong Yee Ching

汪怡靖

08064

U6SA

  Seraphine Lim Ee Hoay

林一慧

10267

S5D

  Tan Zini

陈姿霓

10304

S5C

Penolong Setiausaha Chiam Yee Wan

詹宜宛

11077

S4A

  Lee Jie Min

李洁敏

11248

S4F

Bendahari Ng Jo Yee

吴祖瑜

08023

U6SB

  Catriona Ong Kar Yuen

汪嘉韵

10004

S5E

Penolong Bendahari Nicole Ch’ng  J-yi

庄劼旖

11093

S4A

Ketua Penyelaras Ng See Wan

黄诗韵

08357

U6SA

  Lim Sing Qian

林忻芊

10023

S5D

Penolong Ketua Penyelaras Lye Yun Yun

赖盈羽

11018

S4B

Unit Kehadiran
Ketua Jiraporn Sae-Yap

叶丽音

10013

S5D

Penolong Ketua Lee Zu Jee

李祖箕

11218

S4B

Unit SPK
Ketua Teh Shu Hui

郑舒慧

10270

S5C

Penolong Ketua Chew Shin Yi

周芯仪

11006

     S4E
Unit Statistik
Ketua Lee Xin Qi

李欣旂

10050

S5C

Penolong Ketua Angie Teh

郑燕琪

11106

S4B

Unit Merit/Demerit
Ketua Felicia Sim Jie En

沈颉恩

10041

S5E

Penolong Ketua Lian Yee Fei

连伊斐

11152

S4E

Unit Salahlaku
Ketua Goh Kai Wen

吴卉雯

10011

P5B

Penolong Ketua Chew Yue Hwan

周钰洹

11076

S4D

Unit Pengurusan Data
Ketua Leong Xin Yu

梁馨予

10253

S5G

Penolong Ketua Ong Xin Yi

王馨忆

11126

P4B

Unit Berkawad Kaki
Ketua Teoh Chia Wen

張佳雯

10333

S5F

Penolong Ketua Racheal Teh Shean Ee

郑凯婷

11159

S4F

Unit Kebersihan
Ketua Teoh Jun Jane

张君妍

10235

S5E

Penolong Ketua Lim Yuen Yee

林元奕

11016

S4B

 

Ahli Jawatankuasa Lembaga Pengawas 2013

June 10th, 2013

Ahli Jawatankuasa Lembaga Pengawas 2012/2013
Guru Disiplin:

 Sesi Pagi :                                                   Sesi Petang :
Pn. Chu Kim Yeap                                         Pn. Choo Phaik Hoon
Cik. Pow Lai Mei                                           Pn. Chin Shyng Hooi
Pn. Sew Lee Chuen                                       Pn. Tan Mei Ching
Cik. Cheah Gaik Im                                      Pn. Julie Ong
Cik. Foo Soon Yen                                        Pn. Cheah Phaik Hoon

Bilangan Guru Disiplin : 10 orang

Bilangan Pengawas : 97 orang

Ketua Pengawas: Lim Jia Huei 林嘉慧 U6KA 07105

Timbalan Ketua Pengawas:

Yeap Mun Teng 叶文婷 P5B 09328
Zoey Wong Jia Rou 黄茄媃 S5D 09070

Penolong Ketua Pengawas :

Gan Evelyn 颜依琳 S4A 10079
Ong Jo Xing 王以昕 S4A 10160

Setiausaha:

Chee Li Hoong 朱丽虹 U6KA 07409
Ong Siew Theng 王琇霆 S5A 09189
Ong Yee Chiun 汪怡珺 S5B 09061

Penolong Setiausaha :

Seraphine Lim Ee Hoay 林一慧 S4B 10267
Tan Zini 陈姿霓 S4C 10304

Bendahari :

Tan Yi Ting 陈怡廷 U6SB 07199
Lee Yee Woei 李怡苇 S5F 09015

Penolong Bendahari: Catriona Ong Kar Yuen 汪嘉韵 S4F 10004

Unit Pengurusan Kehadiran
Ketua :                      Esther Toh Yee Jiun 杜育均 S5C 09175

Penolong Ketua :

Jiraporn Sae-Yap 叶丽音 S4E 10013
Ooi Yi Lin 黄伊琳 K3A 11026

Ahli-ahli :

Leong Gaik Teng 梁玉婷 S4E 10292
Chan Jia Qian 曾佳倩 S4J 10210
Racheal Teh 郑凯婷 K3G 11159
Lee Jia Xian 李佳娴 K3C 11014

Unit Merit & Demerit
Ketua :                     Ooi Wei Ying 黄蔚莹 S5D 09124

Penolong Ketua :

Felicia Sim Jie En 沈颉恩 S4D 10041
Chew Yue Hwan 周钰洹 K3C 11076

Ahli-ahli :

Lynette Law Yong Yi 刘咏旖 S5C 09018

Lim Ruo Xuen 林若萱 S4E   10190                                                                                                                                                                                                                                       Lim Yuen Yee 林元奕 K3D 11016
Wong Xin E 黄馨仪 K3E 11331
Chew Shin Yee 周芯仪 K3F 11006

Unit Rekod Salahlaku
Ketua :                     Tay Yee Ching 郑亦晴 S5H 09298

Penolong Ketua :

Goh Kai Wen 吴卉雯 P4B 10011
Nicole Ch’ng J-Yi 庄劼旖 K3A 11093

Ahli-ahli :

Diong Jia Qi 张佳琦 S5D 09082
Lim Jing Tian 林景恬 S5C 09315
Beh Ching Chu 马菁慈 S4A 10073
Jennifer Cheah Zhi Yee 谢芝仪 S4A 10288
Lian Yee Fei 连伊斐 K3D 11152
Yap Kah Yean 叶家燕 K4G 11263
Yong Thong En 杨苹恩 K3I 11035

Unit Statistik
Ketua :                       Tan Wan Ting 陈婉婷 P5B 09030

Penolong Ketua :

Lee Xin Qi 李欣旂 S4E 10050
Chiam Yee Wan 詹宜宛 K3A 1107

Ahli-ahli :

Hung Yee Shuen 方瑜瑄 S5H 09049
Shelyn Ooi Shiyan 黄诗彦 S4A 10062
Angie Teh 郑燕琪 K3A 11106

Unit Pengurusan SPK
Ketua :                        Tan Yan Qi 陈彦琪 S5A 09131

Penolong Ketua :

Teh Shu Hui 郑舒慧 S4C 10270
Lee Jie Min 李洁敏 K3E 11248

Ahli-ahli :

Cindy Chew Sue Ying 周舒颖 S5I 09143
Lim Jing Ying 林靖盈 S5A 09226
Ho Zhi Xian 何芷娴 S4F 10012
Png Qi Luo 方琪洛 K3A 11058
Chin Jia Chyi 陈嘉琪 K3F 11007

Unit Kelas Tahanan
Ketua :                          Tan Yun Hun 陈允涵 S5B 09265

Penolong Ketua :

Lim Sing Qian 林忻芊 S4B 10023
Lee Zu Jee 李祖箕 K3C 11218

Ahli-ahli :

Bianca Soo 史惠贤 K3D 11269
Lim Liang Hui 林良慧 K3A 11049

Unit Pengurusan Data
Ketua :                      Tan Qiao Yi 陈巧艺 S5F 09029

Penolong Ketua :

Leong Xin Yu 梁馨予 S4G 10253
Teh Ru En 郑如恩 K3B 11032

Ahli-ahli :

Wong Yik Chin 黄育晶 P5A 09299
Kh’ng Jia Yi 康嘉宜 S4A 10151
Tan Jia Earm 陈泇蒽 S4I 10422
Lye Yun Yun 赖盈羽 K3B 11018
Ong Jing Wen 王靖雯 K3B 11125

Unit Kebersihan dan Keceriaan
Ketua :                     Ooi Siew Ting 黄修婷 S5A 09258

Penolong Ketua :

Teoh Jun Jane 张君妍 S4D 10235
Ong Xin Yi 王馨忆 K3F 11126

Unit Kawad Kaki
Ketua :                      Alyssa Fonseka 英莉 S5F 09071
Penolong Ketua :    Teoh Chia Wen 张佳雯 S4G 10333

This site is protected by Comment SPAM Wiper.